Про нас

|
Про нас

ПРО НАС

ВІТАЄМО ВАС НА НАШОМУ САЙТІ ФАБРИКИ М’ЯКИХ МЕБЛІВ "СПРУТ"

Ми – цілеспрямована, амбіційна молода команда, котра за короткий час досягла високого рівня якості у виготовленні м’яких меблів. Позитивний настрій і ентузіазм у роботі, відкритість до нового, все це обєднало нас в дружній та згуртований колектив.
В кожній виконаній роботі, крок за кроком, ми здобуваємо не тільки досвід, а й любов та довіру наших клієнтів, які натомість надихають нас бути кращими, вдосконалюватись, не зупинятись на досягненому, вірити в себе і знати, що немає нічого неможливого.

На сайті меблевої фабрики «Спрут» ми пропонуємо вашій увазі  асортимент м’яких меблів різних стилів, розміру, кольору та формату на будь-який смак:
Це сучасні, елегантні, багатофункціональні кутки, які  можуть стати необхідним акцентом для оформлення вашої вітальні, добротні, чудові дивани з міцним каркасом, якісним наповнювачем  і зносостійкою оббивкою, комфортабельні м’які ліжка, які допоможуть вам добре висипатись після важкого робочого дня, м’які, модні пуфи, зручні, комфортні крісла, в яких можна зануритися, загорнувшись у плед, з чашкою кави і улюбленою книгою.

Ми прагнемо задовольнити потреби кожного українця, тому завжди ретельно перевіряємо якість продукції. В майбутньому плануємо розширити асортимент меблів, при цьому будуть враховуватися потреби ринку, нові розробки і інновації, а також ваші побажання, дорогі наші покупці.

Ми гарантуємо довгі роки служби меблів, вони будуть радувати Вас комфортом і затишком, не дивлячись ні на що! Адже фабрика м’яких меблів “Спрут” – це компанія, яка працює з любов’ю до Вас.

Для отримання більш детальної інформації звертайтесь за контактними телефонами, які вказані на сайті.

наше Виробництво

Якість, що вражає

Сучасне обладнання та кваліфіковані працівники здатні створювати все необхідне для сучасного ринку. Ми завжди намагаємося відповідати всім критеріям якості та надійності, прагнемо постійного покращення якості нашої продукції та без утоми працюємо над створенням нових, ще кращих, моделей

Ми постійно прагнемо покращення нашої продукції, тому ми постійно вчимося і самоводсконалюємося задля досягнення поставленої мети. Не зупиняючись постійно розроблюємо новіші і кращі зразки меблів, щоб нашим клієнтам було приємно й надалі співпрацювати з нами

Наш сервіс

11 років досвіду виробництва меблів

Гарантії

На всю нашу продукцію діє гарантійний термін 18 місяців

Дизайн

Наш дизайн варіюється від класичних моделей до самих сучасних новаторських рішень. До проєктування моделей ми відносимося з максимальною відповідальністю

Індивідуальність

До кожного клієнта у нас індивідуальний підхід, жодна деталь не залишиться без уваги